O Firmie

Doświadczenie

Bagaż doświadczenia jaki zgromadziliśmy przez lata pracy w handlu daje nam większąmożliwość bezkonkurencyjnej obsługi klienta .

Sumienność

Każdą tranzakcję handlową traktujemy na najwyższym poziomie oraz podchodzimy do niego z jak największym starannym zaangażowaniem .

Lojalność

Nasz klient to nasz partner , dlatego zachowanie podstawowych zasad doskonałej współpracy jest dla nas priorytetowym obowiązkiem.

Sukces w sprzedaży nie zależy od tych, których ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać ciebie.

 Piotr R. Michalak

VIA POLAND INTERNATIONAL jest firmą handlową założoną przez zespół doświadczonych, pełnych energii ludzi, którzy chcieli stworzyć swoje własne miejsce dla biznesu zgodne z ich własnymi przekonaniami i polityką. To w co wierzymy to praca, która daje przyjemność z ludźmi, których po prostu lubimy i ufamy. Praca z ludźmi, którzy motywują nas każdego dnia do działania. Dlaczego odnosimy sukces? Ponieważ lubimy nasza pracę!

Jolanta Pypno

właściciel

Naszym główna działalnością jest pozyskiwanie produktów FMCG i eksportowanie ich na rynki na całym świecie. Specjalizujemy się głównie w wyrobach cukierniczych oraz napojach.
Sprzedajemy nie tylko renomowane światowe marki, ale również wprowadzamy na rynek
międzynarodowy najlepsze polskie produkty. Co więcej w naszym portfolio znajdziecie jeszcze
produkty z innych segmentów jak kosmetyki i środki czystości.

Jako młoda firma musimy podwoić nasze wysiłki aby umocnić pozycję rynkową, ale nie boimy się tego wyzwania. Stawiamy im czoła codziennie. Naszym celem jest stworzenie VIA POLAND INTERNATIONAL marką samą w sobie, pod która znajdziecie rzetelnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera w biznesie.